tel+48 502-627-632
maileugeniusz.polech@gmail.com

Sprzedajemy najlepszy czarnoziem, ziemię ogrodową w województwie podlaskim! (Białystok)

Dlaczego u nas?

Nasza ziemia jest jest przez nas wydobywana, przewożona w okolicę Białegostoku (województwo podlaskie). Ziemia następnie jest opowiednio hałdowana i składowana, aby "dojrzała" oraz nastąpilo uwolnienie nadmiaru wody. Następnym krokiem jest przesiewanie i sporządzanie specjalnej mieszanki do Państwa trawnika lub ogrodu.

Dlaczego mieszanka czarnoziemu? Ponieważ sam czarnoziem jest zbyt "tłusty", po jej wysuszeniu powstaje skorupa, przez co trawnik nie uzyska oczekiwanej świetności. Odpowiednia mieszanina z ziemią polną gwarantuje lepsze efekty.

Dlaczego przesiewany? Ponieważ jest pozbawiony kamieni, korzeni, innych zanieczyszczeń, które są nieuniknione podczas procesu wydobywania czarnoziemu.

Sporządzenie odpowiedniej mieszanki i przesianie czarnoziemu wymaga specjalistycznego sprzętu oraz dużych nakładów pracy. Jest procesem czasochłonnym, dlatego zamawiając u nas mają Państwo pewność kupna towaru najwyższej jakości.

Doświadczenie każe nam Państwa przestrzec przed zamawianiem ziemi z nieznanego, niesprawdzonego źródła. Grozi to wymianą całego trawnika i ponoszeniem dodatkowych ogromnych kosztów.

Jesteśmy JEDYNĄ firmą w regionie wytwarzającą przesiewany czarnoziem / ziemię ogrodową.

Transport realizujemy wywrotkami od 1-15 ton. Cena ustalana jest telefonicznie.

Jeżeli chcesz założyć piękny ogród, mieć pewność, że Twój wymarzony trawnik i rośliny będą rosły na ziemi bardzo dobrej jakości, zamów ją u nas, a nie pożałujesz wyboru.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zdjęcia czarnoziemu oraz ogrodów wykonanych z jej użyciem w galerii.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chciałbys poznać szczegóły naszej oferty, dowiedzieć się co moglibyśmy dla Ciebie jeszcze zrobić, zapytać o ceny naszych usług?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

naviul. Grabówka, ul. Klonowa 12, Białystok 15-523
tel+48 502-627-632
maileugeniusz.polech@gmail.com

 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.